Kategorite See All >

Satin Eyeshadow

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
22.70Lekë - 2,795.00Lekë /3,3gr

:
Sasi:
(90 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Satin Eyeshadow

Ton sysh me efekt të mëndafshtë, ndriçues i cili ka një qëndrim të lartë në lëkurë. Formulë e pasur me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E. Përmban një miks aktivesh zbutës të cilët e lënë lëkurën të butë edhe pasi e kemi hequr make-up-in.

Pa parfum.

Testuar dermatologjikisht

Testuar oftalmologjikisht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Mërkur dhe Paladium.

Veçoritë e produktit

Sasia: 3,3gr

Përdorimi

Aplikojeni sipas dëshires në zonën e syve.

Përbërësit

Talc, Mica, Titanium Dioxide, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Oryza Sativa (Rice) Bran Wax , Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene , Dimethicone, Zinc Stearate , Polyisobutene , Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Oryza Sativa (Rice) Powder , Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/Vinyldimethicone Crosspolymer, Stearoxy Dimethicone , Magnesium Stearate , Capryloyl Glycine, Sodium Dehydroacetate, Undecylenoyl Glycine, Hyaluronic Acid, Tocopheryl Acetate , +/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides) , 77492 (Iron Oxides) , 77499 (Iron Oxides), CI 77019 (Mica), CI 77007 (Ultramarines), CI 77742 (Manganese Violet), CI 77510 (Ferric Ferrocyanide), CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 75470 (Carmine).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura