Kategorite See All >

Satin Lipstick

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,240.00Lekë /4mL
Cmimi ulur:
2,592.00Lekë /4mL

Numri::
Sasi:
(128 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Satin Lipstick

Buzëkuq kremoz me shkëlqim dhe ngjyrë të thellë. I lehtë për tu aplikuar pasi ai rrëshqet me delikatesë në buzë, duke lënë një ngjyrë fantastike. Teksturë e plotë që i jep buzëve butësi dhe komfort gjatë gjithë ditës. Ngjyrë intense që nga aplikimi i parë.

Pa parfum.

Testuar dermatologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur dhe Plumb.

Veçoritë e produktit

Sasia: 4ml

Përbërësit

Polybutene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecanol, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Synthetic Wax, Candelilla Cera (Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax), Dicalcium Phosphate, Behenoxy Dimethicone, Ozokerite, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ethyl Vanillin, Lecithin, Ethylhexyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Citric Acid, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, (+/-) CI 15850 (Red 7 Lake), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 15850 (Red 6), CI 77491 (Iron Oxides), CI 15985 (Yellow 6 Lake), CI 45410 (Red 28 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura