Kategorite See All >

Scalp Scrub

NATURA SIBERICA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,000.00Lekë /200 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Natura Siberica – Scalp Scrub

Scalp Scrub nga Natura Siberica është scrub i cili pastron thellësisht skalpin.

Scrub i Skalpit me Manaferrë Deti ofron një trajtim unik për kujdesin e skalpit tuaj. Veprimi intensiv i trefishtë  i scrubit e pastron

thellësisht atë dhe parandalon rënien e flokëve nëpërmjet rritjes së qarkullimit të gjakut në folikulën e flokut. Balancon prodhimin e

sebumit dhe parandalon zbokthin.

Vitaminat dhe amino-acidet në formulë ushqejnë dhe riparojnë flokun.

Manaferra e detit nga Altai dhe vaji i Amaranthit stimulojnë prodhimin e keratinës e cila u jep flokëve forcë dhe shkëlqim. 

Marigold dhe Menteja e Egër Siberiane rivitalizojnë skalpin dhe ushqejnë rrënjën e flokut.

Pa SLS, pa SLES, pa vajra mineral, pa paraben, pa PEG, pa glikol.  


Përdorimi

Aplikoni një sasi scrubi në flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht skalpin e kokës.   Lëreni për 3 minuta dhe pastaj shplajeni me ujë të bollshëm. Vazhdoni me larjen e flokëve me shampo si zakonisht.

    

Përbërësit

Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Pinus Sibirica Shell Powder, Lauryl Glucoside, Acrylates Copolymer, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Idaeus Rubus (Raspberry) Seed Powder, Hippophae Rhamnoidesamidopropyl BetainehR *, Hippophol Pineamydopropyl BetainePS, glyceryl undecylenate, Glycolic Acid, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Water *, Calendula Officinalis Flower Extract, Bisabolol, Achillea Asiatica ExtractWH, Arctium Lappa Root Extract *, Oxalis Tetraphil, Oxalis Tetraphic , Juniperus Sibirica ExtractWH, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Rethinyl Palmitate, Sodium Hydroxide, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Asparctic Acid, PCA, Glycine, alanine, Serine, Valine, Proline, Theronine, Histidine, IsoleucPhenylalanine, Perfume, Benzyl Alcohol, Ethylhexyglycerin, CI 16255, CI 15985, Caramel.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura