Kategorite See All >

Scalp Scrub with Organic Oblepikha Hydrolate

NATURA SIBERICA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,000.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi p[roduktin

NATURA SIBERICA – Scalp Scrub

Scrub i Skalpit me Manaferrë Deti ofron një trajtim unik për kujdesin e skalpit tuaj. Veprimi intensiv i trefishë i scrubit e pastron thellësisht atë dhe parandalon rënien e flokëve, nëpërmjet rritjes së qarkullimit të gjakut në folikulën e flokut. Balancon prodhimin e Sebumit dhe parandalon zbokthin.

Vitaminat dhe amino-acidet në formulë ushqejnë dhe riparojnë flokun.

Manaferra e detitnga Altai dhe vaji i Amaranthit ndihmojnë prodhimin e keratinës e cila forcon flokët dhe u jep shkëlqim flokëve tuaj.

Marigold, Menteja e egër Siberiane dhe Ëood Sorroë rivitalizojnë skalpin dhe ushqejnë rrënjën e flokut.

 

Përdorimi

Aplikoni një sasi scrubi në flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht skalpin.  Lëreni të veproj për 3 minuta dhe më pas shpëlajeni kokën me ujë të bollshëm.

 

 Përbërësit

Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Pinus Sibirica Shell Poëder, Lauryl Glucoside, Acrylates Copolymer, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Idaeus Rubus (Raspberry) Seed Poëder, Hippophae Rhamnoidesamidopropyl BetainehR *, Hippophol Pineamydopropyl BetainePS, glyceryl undecylenate, Glycolic Acid, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Ëater *, Calendula Officinalis Floëer Extract, Bisabolol, Achillea Asiatica ExtractËH, Arctium Lappa Root Extract *, Oxalis Tetraphil, Oxalis Tetraphic , Juniperus Sibirica ExtractËH, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Rethinyl Palmitate, Sodium Hydroxide, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Asparctic Acid, PCA, Glycine, alanine, Serine, Valine, Proline, Theronine, Histidine, IsoleucPhenylalanine, Perfume, Benzyl Alcohol, Ethylhexyglycerin, CI 16255, CI 15985, Caramel.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura