Kategorite See All >

Set Lip Balm + Repairing Hand Cream

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,160.00Lekë /-

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Set Lip Balm + Repairing Hand Cream

Seti përmban Balsam për buzët 5mL dhe krem për Duart 30mL

Rilastil Lip Balm

Trajtim riparues dhe zbutës me veprim intensiv, specifik për buzët shumë të thata dhe të çara. Rikthen hidratimin, elasticitetin dhe butësinë duke krijuar një film mbrojtës. 

Përmban 15% gjalp Shea


Repairing Hand Cream

Larja e shpeshtë e duarve, përdorimi i desinfektantëve dhe alkoolit cojnë në acarim të lëkurës. Kremi për riparimin e duarve Rilastil është një trajtim rikthyes që hidraton, ushqen dhe mbron lëkurën e duarve, duke e lënë atë të butë dhe elastike.

 

Veçoritë e produktit

Përmban 20% gjalp Shea

Për duar shumë të thata

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme 

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura