Kategorite See All >

Shampoo and Body Wash – Serenity

Jack N' Jill (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,490.00Lekë /300 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Jack N’ Jill –Shampoo and  Body Wash – Serenity

Shampoo and Body Wash – Serenity  është shampoo koke  dhe larës trupi i mrekullueshëm dhe natyral. Në këtë shampo me aromë livandoje, ju merrni të gjitha vetitë natyrore të livandës.

-Ekstrakti i farës së Kuinoas dhe Panthenoli kanë një efekt riparues dhe mbrojtës mbi flokët.

-Efekti hidratues i Glicerinës ruan lagështinë natyrale të lëkurës dhe e bën atë të butë.

Me shumë vajra organik, vitamina dhe bimë nga natyra Australiane, ky është produkti i vetëm që ju nevojitet për banjën e të gjithë familjes.

Nuk përmban material BPA.


Përdorimi

Aplikojeni shampon në trup dhe flokë të lagur duke masazhuar butësisht flokët e fëmijës tuaj. Shpëlajeni me ujë të bollshëm. Shmangni kontaktin me sytë.

Rekomnadohet të testohet së pari në një zonë më të vogël të lëkurës. Nëse keni ndonjë reaksion, ndërpriteni përdorimin e tij.


Përbërësit

 Water (Aqua), Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Citrate, Gluconolactone, Quillaja Saponaria Bark Extract, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Callitris Columellaris (White Cypres) Oil, Callitris Glaucophylla Extract, Anthemis Nobilis Flower Oil *, Salvia Sclarea (Clary) Oil, Xanthan Gum, Panthenol, Citric Acid, Sodium Phytate, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate, Linalool, Limonene


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura