Kategorite See All >

Silky Self-Tanning Lotion

NUXE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,200.00Lekë /100 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Nuxe – Silky Self-Tanning Lotion

Ky krem për nxirje krijon një shkëlqim të artë nga koka te këmbët në vetëm 2 orë pa e ekspozuar lëkurën tuaj në diell. Cilësia e saj e butë është ideale për aplikim në fytyrë dhe trup. Ajo përhapet lehtë dhe absorbohet shpejt nga lëkura . Grimcat e saj margaritare bashkëveprojnë me dritën për të bërë lëkurën tuaj me shkëlqim.

Kombinimi i aromës së Portokallit, lules Tiare dhe Vaniljes lë një ndjesi të jashtëzakonshme në lëkurë.

92% e përbërësve janë me origjinë natyrore.


Veçori të produktit

-Kapsulat Nuxelle®: të zhvilluara nga hulumtimi i Nuxe, ky kapsulim i dy sheqernave vetnxirës ndihmon për të krijuar një pamje natyrale, madje edhe nxirje pa ekspozim në diell.

-Ekstrakti Hyacinth (patent FR) një derivate i kokosit dhe Glicerinës botanike: i sigurin lëkurës hidratim.

-Grimcat e arta të perlave: nxin lëkurën.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë dhe në trup duke shmangur kontaktin me sytë.

 

Përbërësit

AQUA/WATER, GLYCERIN, DIHYDROXYACETONE, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, PROPANEDIOL DICAPRYLATE, ARACHIDYL ALCOHOL, ERYTHRULOSE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, HYDROGENATED COCONUT OIL, LAUROYL LYSINE, ORYZA SATIVA (RICE) HULL POWDER, PARFUM/FRAGRANCE, BEHENYL ALCOHOL, DIMETHICONE, TOCOPHEROL, CAPRYLOYL GLYCINE, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, ARACHIDYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MICA, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLCELLULOSE, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, DEHYDROACETIC ACID, DIMETHICONOL, INOSITOL, TETRASODIUM EDTA, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, GLUCONOLACTONE, CETYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, SODIUM CITRATE, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL [N2606/A].


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura