Kategorite See All >

Skin Supplies for Men Age Defense for Eyes

CLINIQUE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,100.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

CLINIQUE - Skin Supplies for Men Age Defense for Eyes

Një përmbledhje gjithëpërfshirëse në një krem ​​kundër plakjes që eliminon në mënyrë efektive shenjat e para të plakjes përreth zonës së syve.

Ndihmon në hidratimin, rregullimin dhe mbrojtjen e pamjes së lëkurës tuaj.  

Përbërësit

Water\Aqua\Eau, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Butylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Phenyl Trimethicone, Polyglyceryl-3 Beeswax, Polybutene, Sucrose, Cetyl Esters, Isostearyl Neopentanoate, Polymethyl Methacrylate, Glycerin, Cetearyl Glucoside, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract\Extrait D'Orge, Betula Alba (Birch) Extract, Methyl Glucose Sesquistearate, Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract, Sigesbeckia Orientalis (St. Paul'S Wort) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf, Coleus Barbatus Extract, Polysilicone-11, Whey Protein\Lactis Protein\Protéine Du Petit-Lait, Caffeine, Glyceryl Polymethacrylate, Peg-100 Stearate, Squalane, Peg-8, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phytosphingosine, Dimethicone, Cholesterol, Linoleic Acid, Sodium Hyaluronate, Yeast Extract\Faex\Extrait De Levure, Dipropylene Glycol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, 1,2-Hexanediol, Palmitoyl Oligopeptide, Isomerized Linoleic Acid, Decarboxy Carnosine Hcl, Caprylyl Glycol, Aminomethyl Propanol, Tocopheryl Acetate, Potassium Sulfate, Stearic Acid, Disodium Edta, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Mica, Yellow 5 (Ci 19140), Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499), Titanium Dioxide (Ci 77891).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura