Kategorite See All >

Slim Eyebrow Pencil

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
15.60Lekë - 1,920.00Lekë /0,09g

Ngjyre:

Sasi:
(30 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Slim Eyebrow Pencil

Laps për vetullat, preciz, i lehtë për tu aplikuar. Formula është e pasur me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E, e cila përshtatet edhe për lëkurën më të ndjeshme.

Pa parfum. Testuar dermatologjikisht.

Veçoritë e produktit

Sasia: 0,09 g

Laps i bute, zgjat për një kohë të gjatë. Efekt kundër ujit (waterproof).

Nuanca: 3

Përdorimi

Aplikojeni me një penel në zonën e mollëzave pasi të keni vendosur fondotintën.

Përbërësit

Disostearyl Malate, Triethylhexanoin , C20-40 Acid, C20-40 Alcohols, Polyethylene, Synthetic Wax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Ethylene/Propylene Copolymer, Ethylcellulose, Boron Nitride, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, VP/Eicosene Copolymer, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol , CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77491(Iron Oxides), Mica.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura