Kategorite See All >

Slim Tincture

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,800.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
2,240.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Slim Tincture

Slim Tincture nga The Organic Pharmacy është një kombinim i Gotu Kola, Garcinia, Guggulo, Triphala dhe Focus që ndihmojnë në përshpejtimin e metabolizmit dhe djegien e dhjamit.

 

Përdorimi

Hidhni 10-15 pika në një gotë me ujë dhe pijeni gjatë ditës.


Përbërësit

Gotu Kola (Centella Asiatica)*, Garcinia (Garcinia Cambodia), Guggul, Bladderwrack (Fucus vesiculosus), Aqua (Water), Rye Alcohol*, Triphala (Emblica Officinalis)

*Ingredietns from organic farming

 

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura