Kategorite See All >

Smoothing Base Anti-Redness Effect

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,480.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Smoothing Base Anti-Redness Effect

Smoothing Base - Anti-Redness ka një teksturë të butë të kadiftë. Formulë inovative me acid hialuronik, Vitamine E dhe përbërës aktivë specifike për një efekt sa më të butë në lëkurë.

Efektet:

> Zbut lëkurën.

> Uniformon.

> Zbeh rrudhat e imëta.

> Lehtëson përhapjen e make-up-it.

> Zgjat qëndrimin e tij.

> I përshtatshëm për zonat e skuqura të fytyrës.

Pa aromë.

Testuar dermatologjikisht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Sasia: 30mL

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë pas kremit tuaj hidratues.

Përbërësit

Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Talc, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Hydrogen Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Methicone, Caprylyl Glycol , Phenoxyethanol , Hexylene Glycol , Triethoxycaprylylsilane, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77007 (Ultramarines), CI 77491 (Iron Oxides).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura