Kategorite See All >

Smoothing Base Anti-Spot Effect

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,480.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Smoothing Base Anti-Spot Effect

Smoothing Base - Anti-spot bazë make-upi me një teksturë të mëndafshë. Formulë inovative e pasur me acid hialuronik, vitaminë E dhe aktive specifike.

> Fsheh njollat e errëta.

> Uniformon ngjyrën e lëkurës.

> Lehtëson përhapjen e make-up-it.

> Zgjat qëndrimin e tij.

> Efekt mat.

Pa parfum.

Testuar dermatologjikisht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Sasia: 30mL

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë pas kremit tuaj hidratues.

Përbërësit

Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer , Talc, Elaeis guineensis (Palm) Oil, Gossypium herbaceum (Cotton) Seed Oil, Ethylene Brassylate, Bidens pilosa Extract, Linum usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Hydrogen Dimethicone , Ethylhexyl Palmitate, Aluminum Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Triethoxycaprylylsilane, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol , Phenoxyethanol, Tocopherol , Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77007 (Ultramarines).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura