Kategorite See All >

Soothing & Anti-Irritating Shampoo With Peony

KLORANE (1 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,290.00Lekë - 2,090.00Lekë /200mL
Cmimi ulur:
1,032.00Lekë - 1,672.00Lekë /200mL

Sasia:
Sasi:
(44 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KLORANE - Soothing & Anti-Irritating Shampoo With Peony

Lëkurë e kokës e ndjeshme apo e irrituar. Soothing & Anti-Irritating Shampoo With Peony është shampo me ekstrakt bozhure që në përdorimin e parë qetëson lëkurën falë përbërësve anti-irritues.

Formula e saj me Ph fiziologjik pastron dhe mbron kokën për 24 orë. Qetëson irritimin dhe rivendos sistemin mbrojtës së lëkurës.

Sasia: 200ml & 400ml

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni për disa sekonda. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Zinc Coceth Sulfate, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Coco-Glucoside, Caramel, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Peaonia Lactiflora Root Extract, Propylene Glycol, Red 33 (CI 17200), Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Dissucinate.

Albina

14-12-2020

Une kam rene shume rehat me shampo e klorane kam marre kete dhe ate kunder renies dhe mund te them qe kam zgjidhur dy problemet e mia renien e flokeve dhe skalpin e irrituar, jam shume e kenaqur ????

Produkte te lidhura