Kategorite See All >

Spray SPF 30

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,400.00Lekë /200 mL
Cmimi ulur:
2,720.00Lekë /200 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Avene – Spray SPF 30

Ky Spray  nga Avene me SPF 30 bazohet në kombinimin ekskluziv të mbrojtjes Sunsitive® nga Pierre Fabre Research:

 1. Sistemi i filtruar i patentuar që përmban vetëm 4 filtra dielli për mbrojtje të spektrit shumë të gjerë, të qëndrueshëm dhe efektiv UVB-UVA.

2. Kompleksi unik antioksidant (Pre-tokoferil + Thialidinë), për mbrojtje të plotë kundër stresit oksidativ.

3. Uji Termal i Burimit Avène i njohur për vetitë e tij qetësuese, anti-irrituese dhe zbutëse.


-Ky spray hidraton lëkurën.

-Mbron lëkurën nga rrezet UVA dhe UVB.

-Nuk lë shenja të bardha në lëkurë.

-I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe me tendencë djegieje nga rrezet e diellit.

-Për fytyrë dhe trup.


Përdorimi

Aplikojeni produktin para dhe gjatë ekspozimit në diell.

 

Përbërësit

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), C12-15 Alkyl Benzoate, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Water (Aqua), Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [Nano], Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylhexyl Butamido Triazone, Diisopropyl Adipate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cetearyl Isononanoate, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, C10-18 Triglycerides, Benzoic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Decyl Glucoside, Disodium EDTA, Fragrance (Parfum), Glyceryl Behenate, Glyceryl Dibehenate, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Sorbitan Isostearate, Tocopherol, Tocopheryl Glucoside, Tribehenin, Xanthan Gum.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura