Kategorite See All >

Stabilised Vitamin C Serum

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
7,840.00Lekë /30 mL
Cmimi ulur:
6,290.00Lekë /30 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy - Stabilised Vitamin C Serum

Stabilised Vitamin C Serum nga The Organic Pharmacy largon  qelizat e vdekura nga lëkura duke i dhënë  shkëlqim dhe gjallëri lëkurës tuaj.

Kombinimi i Vitaminës C me Witch Hazel këtë Serum japin efekt anti-rrudhë, bëjnë reduktimin e njollave të errëta si dhe mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira.

Ky produkt stimulon prodhimin e kolagjenit në lëkurë, redukton linjat e imëta, si dhe i rikthen lëkurës elasticitetin e humbur.


91% Organike.

-Hipoalergjike.

 

-Vitamina C (15%): i jep shkëlqim lëkurës.

 

Përdorimi

Aplikojeni një  pikë të plotë në fytyrë , në qafë   dhe dekolte duke e masazhuar lehtë lëkurën.

 

Përbërësit

Hamamelis Virginiana Ëater, Glycerin, Sodium Lactate, Ëater, Citrus Grandis Peel Oil, Algin, Ascorbyl Glucoside, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Chondrus Crispus (Carrageenan), Xanthan Gum, Sorbic Acid, Limonene, Citral, Linalool, Grapefruit Oil, Ëitch Hazel.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura