Kategorite See All >

Stelatopia Cleansing Oil

MUSTELA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,000.00Lekë /500 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Mustela – Stelatopia Cleansning Oil

Vaj nga Mustela i cili pastron butësisht lëkurën e foshnjës dhe të porsalindurve * ndërsa qetëson ndjesitë e acarimit  të lëkurës.

Formula e saj përmban 98% të përbërësve me origjinë natyrale duke përfshirë Distilimin e vajit të lulediellit të zgjedhur për vetitë e tij qetësuese.

Për lëkurë jashtëzakonisht të thatë.

Pas përdorimit, lëkura e foshnjës është më elastike, më e lëmuar dhe më e freskët 83%. 

Testuar klinikisht.

(1) Studimi klinik i kryer nën kontrollin dermatologjik dhe pediatrik në 61 foshnje gjatë 22 ditëve ( vetëvlerësim).

(2) Studimi klinik i kryer nën kontrollin dermatologjik dhe pediatrik në 49 foshnje me lëkurë jashtëzakonisht të thatë gjatë 22 ditëve (vetëvlerësim).


Përdorimi

Aplikojeni produktin në lëkurën e foshnjës duke e masazhuar butësisht lëkurën.

 

Përbërësit

HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ETHYLHEXYL COCOATE, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL/HUILE MINÉRALE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, PEG-6 ISOSTEARATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, PROPYLENE GLYCOL DIPELARGONATE, LECITHIN, LAURETH-2, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, ANTHEMIS NOBILIS FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, ETHYL CYCLOHEXYL PROPIONATE, ASCORBYL PALMITATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura