Kategorite See All >

Stelatopia Emollient Face Cream

MUSTELA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,600.00Lekë - 2,900.00Lekë /40 mL
Cmimi ulur:
1,280.00Lekë - 2,320.00Lekë /40 mL

Sasia:
Sasi:
(20 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Mustela - Stelatopia Emollient Face Cream

A ka fëmija juaj lëkurë shumë të thatë? Atëherë kremi për fytyrën Stelatopia Emollient, i formuluar me ekstrakt të farës së lulediellit, është krijuar posaçërisht për foshnjat me lëkurë jashtëzakonisht të thatë.

Ky krem hidraton dhe qetëson lëkurën e foshnjës. Mund të përdorët edhe për të porsalindurit dhe mund të zbatohet në qepallat dhe zonën rreth syve tek foshnjat.

Pas përdorimit të këtij kremi lëkura e foshnjës tuaj nuk do të jetë më e skuqur por e lëmuar.


Përdorimi

Aplikojeni  me delikatesë në fytyrën e foshnjës, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Aplikojeni në qepallat dhe rreth syve me kujdes, duke shmangur çdo kontakt të drejtpërdrejtë me sytë e foshnjës.

 

Përbërësit

 AQUA/WATER/EAU, PROPANEDIOL DICAPRYLATE, C10-18 TRIGLYCERIDES, GLYCERIN, TRIISOSTEARIN, GLYCERYL STEARATE CITRATE, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, 1,2-HEXANEDIOL, CETYL ALCOHOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, GLYCERYL CAPRYLATE, HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, TOCOPHEROL, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT, CERAMIDE NP, PHYTOSPHINGOSINE.

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura