Kategorite See All >

Stelatopia Foam Shampoo

MUSTELA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,000.00Lekë /150mL
Cmimi ulur:
1,600.00Lekë /150mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Mustela  – Stelatopia Foam Shampoo

Shampo ne trajte shkumë Mustela Stelatopia me përbërës 99% me origjinë natyrore është krijuar posaçërisht për lëkurën e kokës së foshnjave me lëkurë me prirje atopike, që nga lindja.

Kjo shampo pastron butësisht dhe qetëson lëkurën e kokës, menjëherë zvogëlon ndjesitë e shqetësimit të lëkurave me tendencë atopike dhe skuqjet e lëkurës të kokës së foshnjës. Ndihmon në rivendosjen e filmit hidrolipid ne lekuren e kokës.

Formula e saj pa sapun në pH fiziologjik kombinon:

- Avocado Perseose, një përbërës aktiv natyror i patentuar: ruan pasurinë qelizore të lëkurës, hidraton dhe mbron barrierën e lëkurës.

- Distilati i vajit të lulediellit: me veti qetësuese, sjell lipidet thelbësore për ndërtimin e barrierës kutane.

- Coco-glukozid: një surfaktant me origjinë natyrore që ka një tolerancë të shkëlqyeshme ne lëkure.

0% parfum, paraben, ftalat, fenoksietanol.

Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe pediatrik. Tolerancë e lartë kutane dhe okulare. Hipoalergjik. Formuluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike.

 

Përdorimi

Vendoseni dhe masazhojeni butësisht në flokë të lagur.

 Lëreni për 1 deri në 2 minuta.

Shpëlajeni butësisht.

Indikimi: Për të pastruar dhe qetësuar flokët dhe lëkurën e kokës së foshnjës që nga lindja.

Lëkura me tendencë atopike

 

Përbëresit

Aqua (Water/Eau), Coco Glucoside, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyquaternium 10, Citric Acid, Sodium Benzoate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Unsaponifiables, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract.

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura