Kategorite See All >

Stick for Sensitive Areas SPF 50+

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,100.00Lekë /8 g

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Avene – Stick for Sensitive Areas SPF 50+

Avene ka prodhuar një version të ri të kremit të diellit që përfshin agjentë të fuqishëm aktivë mbrojtës të aftë të veprojnë në zonat më të

ndjeshme të fytyrës tuaj.

Përmban ujë termal Avene i cili i jep lëkurës suaj një ndjenjë freskie.

Eleminon çdo acarim të mëparshëm të shkaktuar nga dielli.

Mbrojtës i shkëlqyeshëm ndaj rrezeve UVA.

Me faktor mbrojtës SPF 50+.

Rezistent ndaj ujit.

Sy, veshë dhe buzë.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në zonat sensitive të fytyrës.

 

Përbërësit

OCTYLDODECANOL. SHKOLL GJIKOLI BUTYLENE. POLYEHYLENE. DELI MIKROKRISTALAL I HIDROGJENUAR. METOXYDIBENZOYLMETHAN BUTYL. OKTOKRILENA. VAJI I BIVERS HIDROGJENUAR. BIS-ETHYLHEXYLOYPHENOL METOXYPHENYL ... DUA SINTETIKE. DELA ALBA. DIOKSID TITANIUMI. STERAYL STEARATE. AVENE AQUA. BHT TRIGLIKERIDI KAPRILIK / KAPRIK. DECYL GLUCOSIDE. DIMETIKON. PARFUM METYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAME ... KROSPPOLIMER METIKLI METAKLYLAT. GLIKOL PROPILENI. SILIKA ACETATI TOKOFERIL. Glukozid Tokoferil. AQUA. GANA XANTHAN;

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura