Kategorite See All >

Strengthening & Revitalizing Shampoo With Quinine And B Vitamins

KLORANE (4 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,290.00Lekë - 2,090.00Lekë /200mL

Sasia:
Sasi:
(63 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KLORANE - Strengthening & Revitalizing Shampoo With Quinine And B Vitamins

Trajtim i rekomanduar për flokë të demtuar, të lodhur dhe të dobësuar. Kjo shampo shërben për të menaxhuar rënien e flokëve. Përmban ekstrakt kinine të lidhur me një kompleks vitaminash B (B5,B6,B8).

Kinina dhe vitaminat e grupit B janë të njohura për rolin që kanë në forcimin e strukturës dhe stimulimin e rritjes së flokëve. Në këtë shampo me Kininë gjendet një baze mjaft e butë për pastrimin e skalpit, kështu flokët janë më të fortë dhe plot energji.


Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur. Shpëlajeni mirë.

Përbërësit

Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mpa, Lauryl Betaine, Alcohol Biotin, Blue 1 (CI 42090), Caramel, Cinchona, Succirubra Bark Extract, Disodium EDTA, Fragrance (Parfum), Glyceryl, Methylisothiazolinone, Panthenol, Phenoxyethanol, Polyquaternium-22, Pyridoxine HCL RED 33 (CI 17200) Sodium Chloride, Thriethanolamine, Methylparaben, Propylparaben. 

Albina

14-12-2020

Me ka shpetuar floket! Nuk besoja ne shampot kundra renies, por kur e provova me sugjerimin e mikeve te mia u binda, nuk e bie me asnje fije floku!

Syriana

14-12-2020

Nuk me bie me asnje fije fare , jam shume e lumtur madje floku ndihet dhe me volum! Nuk do ta nderroj me, e adhuroj!!!

Syriana

14-12-2020

Nuk me bie me asnje fije fare , jam shume e lumtur madje floku ndihet dhe me volum! Nuk do ta nderroj me, e adhuroj!!!

Eralda

14-12-2020

Shampo fantastike. Ben fiks ate qe premton, ja vlen çdo lek per kete shampo, pas larjes se 3 ti ndjen diferencen, renia e flokeve ndalon ne nje menyre te dukshme!

Produkte te lidhura