Kategorite See All >

Stretch Marks Ampoules

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,045.00Lekë /10 Ampula

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Stretch Marks Ampoules

Rilastil Stretch Marks është linja e plotë që parandalon dhe kundërshton shenjat atrofike (shenjat e strirjes) të shkaktuara nga prishjet e kolagjenit dhe elastinës gjatë rinisë, shtatëzënësisë ose për shkak të ndryshimeve të rëndësishme dhe / ose të papritura të peshës.

Eshtë një trajtim intensiv me një veprim "shock", veçanërisht i përshtatshëm për të ndihmuar në zvogëlimin dhe parandalimin e shenjave te strirjes. Aplikohet lehtë dhe përthithet me shpejtësi, ampulat kontribuojnë për të përmirësuar elasticitetin dhe tonin e lëkurës. Ato mund të përdoren në shtatzëni dhe gjatë
dhënies së gjirit.

Thyejeni ampulën duke përdorur çelësin e ampulës të dhënë për kete qëllim dhe aplikoni lengun. Aplikoni në zonat e lëkurës për t'u trajtuar, dhe masazhojeni butë.


Trajtimi 'Shock':

Aplikoni një ampulë çdo ditë për të paktën 10 ditë. Vazhdoni edhe 20 ditë të tjera, me një ampulë tjetër çdo ditë. Gjithmonë kombinohet me Rilastil Stretch Marks Cream.

Trajtimi normal:

Aplikoni 1-2 ampula çdo javë, së bashku me Rilastil Stretch Marks Cream.

Kujdes:

Thyejeni ampulën me kujdes përgjatë vijës së thyerjes. Nëse bëhet fjalë për fragment, mos e përdorni produktin dhe mos e hidhni gotën.

Nëse përdoret gjatë ushqyerjes me gji, ndiqni procedurën higjeno-ushqimore të të ushqyerit në mënyrë të zakonshme. Nëse produkti bie në sy, shpelaje tërësisht me ujë. Mbajeni larg fëmijëve. Mbani larg dritës dhe nxehtësisë.


Përbërësit

INCI UE (USA):Aqua (Water) •Glycerin • Propylene Glycol • Hydroxyethylcellulose • Panthenol • Hydrolyzed Glycosaminoglycans• Leucine • Valine •Isoleucine • Sodium Hyaluronate• PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • Ceteareth-25 • PEG-75 Lanolin • Sodium PCA • Urea • PCA • Hydrolyzed Vegetable Protein • Hydrolyzed Rice Bran Protein • Lysine • Faex (Yeast) Extract• Allantoin• Sorbitol • Lactic Acid • Choleth-24 • Ceteth-24 •Diglycerin • Arginine • Mannitol • Sodium Riboflavin Phosphate • Tocopherol• Disodium EDTA •Phenoxyethanol • Chlorphenesin • Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura