Kategorite See All >

Sublime Curl Nutri Activating Cream

René Furterer (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,600.00Lekë /100mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

René Furterer - Sublime Curl Nutri Activating Cream

Prekja përfundimtare për onde dhe kaçurrela të lëmuara, të buta, ky krem për përmirësimin e formës është formuluar me ekstrakt Acanthus dhe vaj Aguliçe e mbrëmjes për të siguruar mbrojtje afatgjatë kundër lagështirës dhe kërcitjes.


Veçori të produktit:

-krem hidratues për përmirësimin e përkufizimit të kaçurrelave dhe ondeve

-ekstrakti i Acanthus promovon formën e kaçurrelave dhe ondeve

-vaji i aguliçes së mbrëmjes ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga lagështia

-i lë flokët lehtësisht të zgjidhen


Përdorimi:

Kur aplikoni në flokë të tharë me peshqir, fërkoni një sasi të madhësisë së katërt në flokë. Mos e shpëlani. Thajeni me tharje me difuzer. Për flokë të thatë, përdorni gishtin tuaj për të aplikuar krem në kaçurrela individuale sipas nevojës për të riaktivizuar kërcimin ose zbutjen e kërcitjes.


Përbërësit:

WATER, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETEARYL ALCOHOL, BEHENAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, ACANTHUS MOLLIS LEAF EXTRACT, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BHT, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CETEARETH-33, CITRONELLOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, FRAGRANCE (PARFUM), GLYCERIN, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, LACTIC ACID, LIMONENE, LINALOOL, MALTODEXTRIN, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL (OENOTHERA BIENNIS OIL), PHENOXYETHANOL, POLYQUATERNIUM-68, SALICYLIC ACID, SORBIC ACID, TOCOPHEROL, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma