Kategorite See All >

Sulfur Spot Treatment

DERMA E (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,350.00Lekë /30 mL
Cmimi ulur:
2,000.00Lekë /30 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMA E - Sulfur Spot Treatment

Acne Spot Treatment është një trajtim që ka si synim reduktimin e skuqjeve apo acarimeve të ndryshme në lëkurë. Ka përbërës natyralë si pema e çajit, shelg, rosewood, Lavande dhe Kamomil.

Kjo formule ka veti antibakteriale dhe antiseptike duke ndihmuar në ngjyrën e lëkurës dhe reduktojnë skuqjet apo ndjeshmërie e tjera të lëkurës.

Sasia: 30 mL

Përdorimi

Merrni një sasi të vogël produkti dhe aplikojeni në zonën e skuqur apo të inflamuar.

Aplikojeni sipas nevojës.

Përbërësit

Inactive Ingredients: Purified Water, Propanediol (Vegetable Derived), Hydroxypropyl Starch Phosphate (Sugar Starch), Decyl Glucoside (Plant Derived), Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Glycerin (Vegetable Derived), Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Organic Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel Extract*, Organic Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract*, Allantoin, Glyceryl Stearate (Vegetable Derived), Glyceryl Stearate Citrate (Vegetable Derived), Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura