Kategorite See All >

Sun Care Set

NUXE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,600.00Lekë /Set

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Nuxe – Sun Care Set

Seti përmban:

Tanning Oil Sun Protecion SPF 30

Vaji mbrojtës nga dielli SPF 30 ju ndihmon të mbroni fytyrën dhe trupin nga rrezet e diellit si dhe plakjen e parakohshme të lëkurës për shkak të rrezeve të dëmshme të diellit.

Formula e saj rezistente ndaj ujit mbron lëkurën tuaj nga dehidratimi dhe rrit nxirjen e lëkurës tuaj.

Struktura e saj sensoriale e pasur me vajra botanik rrëshqet butësisht mbi lëkurë duke ju lënë një ndjesi të mëndafshtë.

Përmban aromë Portokalli të ëmbël,Tiare dhe Vanilje.

Sasia: 100 mL

 

Veçori të produktit

-Përmban faktor mbrojtës SPF 30.

-Mbron lëkurën nga rrezet UVA dhe UVB.

- Ekstraktet me origjinë natyrale të Orizit, Rozmarinës dhe Vitaminës E: janë të njohur për fuqinë e tyre anti-oksiduese, ato kontribuojnë në mbrojtjen qelizore të lëkurës.

-Ekstrakti i Luleve Kau Pe: i njohur për vetitë e tij qetësuese, qetëson ndjesitë e mbinxehjes nga ekspozimi në diell.

-Ekstrakti Hyacinth(patent FR): parandalon dehidratimin e lëkurës.

-Vajrat botanik Macadamia dhe Luledielli: ushqejnë lëkurën.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në duar pastaj butësisht përhapeni në fytyrë. Sprucojeni produktin në trup dhe më pas masazhojeni butësisht lëkurën derisa të përhapet plotësisht në lëkurë.  


Refreshing After Sun Lotion

Ky locion pas diellit për fytyrën dhe trupin është ideal për lëkurën që ndihet e mbinxehur pas një dite të gjatë në diell. Tekstura e tij  freskuese ndihmon për të riparuar, qetësuar dhe zbukuruar lëkurën tuaj duke zgjatur nxirjen tuaj për 2 javë.

Përzierja e aromës së Portokallit, Tiarese dhe Vaniljes së ëmbël lë një ndjesi të mrekullueshme në lëkurën tuaj.

Sasia: 100 mL

 

Veçori të produktit

-Locion për fytyrë dhe trup.

-Zbut dhe qetëson lëkurën.

-Hidraton lëkurën tuaj.

-Zgjat nxjirjen e lëkurës.

-Jo komedogjen.

-Pa paraben.

 

Përdorimi

Aplikojeni locionin në fytyrë dhe trup pasi që jeni ekspozuar në diell.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura