Kategorite See All >

Sun Protection SPF 50+ PA

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,800.00Lekë /50 mL

Ngjyra:
Sasi:
(18 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Dermastir – Sun Protection SPF 50+ PA

Dermastir Sun Protection SPF 50+ PA ka veprim të dyfishtë - parandalon dhe vonon formimin e vijave dhe rrudhave të fytyrës dhe në të njëjtën kohë mbron lëkurën nga hiperpigmentimi dhe nga formimi i njollave të errëta.
Nëse lëkura juaj është e prirur për pigmentim, është e domosdoshme ta mbroni atë me një krem mbrojtës efektiv, dhe veçanërisht me atë që ka një SPF të lartë.

 Filtrat për mbrojtjen nga dielli në Dermastir SPF 50+ mbrojnë në mënyrë efektive lëkurën nga dëmtimi i diellit dhe parandalojnë formimin e rrudhave. Përbërësit aktivë dhe filtrat në Dermastir Sun Protection SPF 50+ janë të mbrojtur nga drita, nxehtësia, oksidimi dhe mikroorganizmat, falë paketimit inovativ pa ajër.

Krem mbrojtës ndaj rrezeve të diellit.

Hidraton lëkurën.

Formulë e papërshkueshme nga uji.

Paketimi pa ajër.


Përdorimi

Aplikojeni produktin para se të ekspozoheni në diell.


Përbërësit

AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ZINC OXIDE, DIPROPYLENE GLYCOL, PEG-10 DIMETHICONE, ISODECYL NEOPENTANOATE, TITANIUM DIOXIDE, TALC, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, CYCLOMETHICONE, MAGNESIUM SULFATE, DIPHENYL DIMETHICONE/VINYL DIPHENYL DIMETHICONE/SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, PARFUM, ALUMINUM HYDROXIDE, ALUMINUM STEARATE, IMIDAZOLIDINYL UREA, CI 77499, METHICONE, PORTULACA ORELACEA EXTRACT, TRIHYDROXYSTEARIN, POLYGLYCERYL-6 POLYRICINOLEATE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura