Kategorite See All >

Sun Secret - Fluid Sun Cream Protective & Anti-age SPF 30

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,015.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Sun Secret Fluid Sun Cream Protective & Anti-age SPF 30

Sun Secret Fluid Sun Cream Protective & Anti-age SPF 30 është një emulsion me një teksturë të lehtë, fluide mbrojtëse ndaj rrezeve të diellit (SPF 30). Në sajë të kombinimit të kompleksin DNA-Safe dhe substancave me veti hidratuese, kjo formulë mbron lëkurën nga ekspozimi në diell, hidraton lëkurën, parandalon formimin e rrudhave dhe lufton foto-plakjen.

Rezistent ndaj ujit.

Jo komedogjenik.

Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht. Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Veçoritë e produktit

Sasia: 40ml

SPF 30.

Anti-age.

Përdorimi

Aplikojeni 30 minuta para ekspozimit në diell dhe riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

Përbërësit

Aqua (Water), C12-15 Alkyl Benzoate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, 4-Methylbenzylidene Camphor, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, VP/Eicosene Copolymer, Polysilicone-15, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyester-7, Polymethyl Methacrylate, Squalane, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Ceteareth-25, Ceteth-2, Decyl Oleate, Phenoxyethanol, Titanium Dioxide (nano), Caprylic/Capric Triglyceride, Polysorbate 60, Tocopheryl Acetate, Pisum sativum (Pea) Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Cyclopentasiloxane, Silica, Sorbitan Isostearate, Dimethicone, Butylene Glycol , Lauryl Alcohol, Glycerin, Myristyl Alcohol, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Potassium Hydroxide, Ethylhexylglycerin , o-Cymen-5-ol, Tetrasodium EDTA, Triethanolamine, Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma