Kategorite See All >

Sun Secret - Protective Face Gel SPF 30

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,495.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Sun Secret Protective Face Gel SPF 30

Sun Secret Protective Face Gel SPF 30 është një xhel mbrojtës për fytyrën, i lehtë, i freskët, i butë dhe që aplikohet lehtësisht.

Mbron lekuren nga rrezet UVA/UVB, parandalon fotoplakjen dhe bashkon filtrat fizik dhe kimik.

Rezistent ndaj ujit

Pa ngjyrues

Nuk bllokon poret

Pa paraben dhe derivate të grurit.

Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht

Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Sasia: 50mL

SPF 30.

Përdorimi

Aplikojeni 30 minuta para ekspozimit në diell dhe riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma