Kategorite See All >

Sun Secret - Sensorial-Matt Fluid Sun Cream SPF 30

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,505.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Sun Secret Sensorial-Matt Fluid Sun Cream SPF 30

Sun Secret Sensorial-Matt Fluid Sun Cream SPF 30 është krem fytyre mbrojtës ndaj rrezeve dhe anti-age. Ka një teksturë të lehtë. Mbron lëkurën nga rrezet e diellit, nga foto-plakja, parandalon rrudhat dhe hidraton lëkurën falë kompleksit inovator DNA-Safe.

Rezistent ndaj ujit.

Pa konservues. Jo komedogjenik.

Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht. Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Veçoritë e produktit

Për lëkurë normale mikse dhe të yndyrshme.

Sasia: 40ml

SPF 30.

Anti-age.

Përmban vetëm filtra fizikë.

Përdorimi

Aplikojeni 30 minuta para ekspozimit në diell dhe riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma