Kategorite See All >

Sun Secret - Sensorial Matt Fluid Sun Cream SPF 50+

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,775.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Sun Secret Sensorial Matt Fluid Sun Cream SPF 50+

Krem për fytyrën, mbrojtës dhe anti-age me faktorë optimal mbrojtës (SPF 50+). Mbron lëkurën nga rrezet e diellit dhe i përshtatshëm për ato që nuk e pëlqejnë lëkurën që shkëlqen. Formuluar me DNA-Safe Complex dhe një përbërës aktiv me veprim matifikues, zbut lëkurën, e mbron nga foto-plakja, mbron nga rrezet e diellit. Gjithashtu ky krem parandalon rrudhat duke minimizuar ato ekzistueset.

Parandalon dhe shfaqjen e njollave kafe.

Rezistent ndaj ujit

Nuk bllokon poret

Pa paraben

Testuar klinikisht.

Sasia: 40mL

SPF 50+.

Pëermban vetem filtra fizikë.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë para ekspozimit në diell.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma