Kategorite See All >

Sun Secret Eye And Lip Contour Cream SPF 30

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,504.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Sun Secret Eye And Lip Contour Cream SPF 30

Sun Secret është krem me faktorë mbrojtës për zonën e syve dhe zonën e konturit të buzëve. Hidraton lëkurën duke parandaluar rrudhat dhe gjithashtu mbron lëkurën nga rrezatimi diellor. Ky krem është i përshtatshëm për parandalimin e njollave kafe. Rezistent ndaj ujit Vetëm filtra fizike Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht. Pa konservues. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Sasia: 15ml


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma