Kategorite See All >

Sun Secret Face Fluid spf 50+

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,775.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
3,020.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Sun Secret Anti-age and Protection Anti-spot Face Fluid spf 50+

Emulsion me teksturë të lehtë, i përshtatshëm për të mbrojtur leëkurën nga rrezet e diellit. Formuleë inovative me DNA-Safe Complex, mbron lëkurën nga foto-plakja, rrezatimi diellor, parandalon shfaqjen e rrudhave dhe hidraton lëkurën. Ky krem është i përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme ndaj rrezeve të diellit. I përshtatshëm edhe për parandalimin e njollave kafe.

Rezistent ndaj ujit. Pa konservues. Jo komedogjenik.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Sasia: 50mL

SPF 50+.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë para ekspozimit në diell.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma