Kategorite See All >

Sun Secret Protective Face Gel SPF 50+

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,775.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Sun Secret Protective Face Gel SPF 50+

Xhel i freskët formuluar me një kompleks filtrimi i cili kombinon filtrat fizike me filtrat kimike. Siguron mbrojtjen e lëkurës nga rrezet UVA dhe UVB. Përmban DNA-Safe Complex i cili lufton foto-plakjen, acid hialuronik dhe Aloe Vera, Alantoine dhe Pantenol, për lëkurë të hidratuar, komforte dhe të mbrojtur nga dielli.

Rezistent ndaj ujit

Pa derivate të grurit

Nuk bllokon poret

Pa ngjyrosës.

Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht

Testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur dhe Paladium

Sasia: 50mL

SPF 50+.

Përdorimi

Aplikojeni para ekspozimit në diell.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Butylene Glycol, Ethylhexyl Salicylate, Cyclohexasiloxane, Dibutyl Adipate, Diethylhexyl Carbonate, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Titanium Dioxide (Nano), Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, PEG-10 Dimethicone, Silica, Panthenol, Sodium Chloride, Aloe barbadensis Leaf Juice, Disteardimonium Hectorite, Allantoin, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Pisum sativum (Pea) Extract, BHT, Tocopherol, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Trisodium EDTA.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura