Kategorite See All >

Sun System – Color Corrector SPF 50+

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
22.50Lekë - 2,770.00Lekë /50mL

Ngjyre:

Sasi:
(30 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System – Color Corrector SPF 50+

Color Corrector SPF 50+ është një krem kompakt me ngjyrë për të mbuluar imperfeksionet e lëkurës për një ngjyrë më uniforme dhe për një mbrojtje maksimale ndaj rrezeve të diellit, UVA/UVB.

Hipoalergjenik. Jo komedogjenik.

Testuar klinikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Për të gjithë tipet e lëkurës. Për lëkurë të ndjeshme ndaj diellit.

Sasia: 50ml

SPF 50+

Përmban vetëm filtra fizike.

Përdorimi

Me sfungjerin e vogël që ndodhet brenda paketës aplikoni produktin të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell.

Përbërësit

Dicaprylyl Carbonate • Titanium Dioxide (Nano) • Zinc Oxide • Phenyl Trimethicone • Hydrogenated Polydecene • Polyethylene • Hydrogenated Coconut Oil • Triethoxycaprylylsilane • Glyceryl Dibehenate • Alumina • Tribehenin • Glyceryl Behenate • Mica • Bisabolol • Tocopheryl Acetate • Peucedanum Ostruthium Leaf Extract• Buddleja Davidii Leaf Extract • Artemisia Umbelliformis Extract • Pinus Pinaster Bark/Bud Extract • Schizandra Chinensis Fruit Extract • Lecithin • Tocopherol • Ascorbyl Palmitate • Diglycerin • Glycerin • Aqua (Water) • Citric Acid • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • +/- CI 77492 (Iron Oxides) • CI 77891 (Titanium Dioxide) • CI 77491 (Iron Oxides) • CI 77499 (Iron Oxides).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura