Kategorite See All >

Sun System – Fluid Color Comfort SPF 50+

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,700.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
2,160.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System – Fluid Color Comfort SPF 50+

Fluid Color Comfort SPF 50+ është një emulsion i lëngshëm me ngjyrë me një teksturë të lehtë dhe të freskët. Përthithet lehtë nga lëkura dhe shumë i thjeshtë për t'u përhapur. Uniformon ngjyrën e lëkurës dhe mbron në të njëjtën kohë nga rrezet, skuqjet apo njollat të shkaktuara nga dielli. ME COMPLEX-PRO-ADN. Lëkura është më e shëndetshme dhe më elastike.

Rezistent ndaj ujit. Supermbrojtje UVA. Hipoalergjenik. Jo komedogjenik.

Testuar klinikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Për lëkurë të ndjeshme ndaj rrezeve të diellit, fotombrojtje në rast rrezatimi diellor intensiv.

Sasia: 50mL

SPF 50+

Përdorimi

Tundeni mirë para aplikimit.

Përbërësit

Aqua (Water) • Cyclopentasiloxane • Diethylhexyl Carbonate • Alcohol Denat. • Octocrylene • Cyclohexasiloxane • Dibutyl Adipate • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Titanium Dioxide (Nano) • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Butylene Glycol • PEG-30 Dipolyhydroxystearate • PEG-10 Dimethicone • Polymethyl Methacrylate • Sodium Chloride • Bisabolol • Oryzanol • Tocopheryl Acetate • Artemisia umbelliformis Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Disteardimonium Hectorite • Silica • Glycerin • Dimethicone • Glyceryl Stearate • Dimethiconol • Diglycerin • PEG-8 • Tocopherol • Sodium Lauroyl Glutamate • Lysine • Ascorbyl Palmitate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Magnesium Chloride • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance) • CI 77492 (Iron Oxides) • CI 77491 (Iron Oxides) • CI 77499 (Iron Oxides).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura