Kategorite See All >

Sun System – Light Emulsion SPF 50+

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,730.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System – Light Emulsion SPF 50+

Emulsion i lehtë fytyrë me mbrojtje të lartë (SPF 50+) ndaj rrezeve të diellit. Mbron lëkurën duke e mbajtur atë elastike dhe të shëndetshme falë kompleksit Pro-Dna Complex ®.

Filtra dielli të gjeneratës së fundit (MBBT + ESCALOL. S). Prania e një komplekti të butë bën të mundur zbehjen e shkëlqimit të tepërt në lëkurën e yndyrshme.

Jo komedogjenik. Hipoalergjenik.

Testuar klinikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Për lëkurë mikse me tendencë yndyre.

Sasia: 50ml

SPF 50+

Përdorimi

Aplikojeni kremin 30 minuta para ekspozimit në diell.

Përbërësit

Aqua (Water) • Octocrylene • Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano) • Ethylhexyl Salicylate • Cyclopentasiloxane • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Diethylhexyl Carbonate • Alcohol denat. • Silica • Titanium Dioxide (nano) • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Niacinamide • Dibutyl Adipate • Butylene Glycol • Bis-PEG/PPG-20/5 PEG/PPG-20/5 Dimethicone • Methoxy PEG/PPG-25/4 Dimethicone • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Glyceryl Stearate • Ceteareth-25 • Triethylhexanoin • Isohexadecane • Decyl Glucoside • Caprylic/Capric Triglyceride • Tocopheryl Acetate • Allantoin • Bisabolol • Oryzanol • Artemisia umbelliformis Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Schizandra chinensis Fruit Extract • Dimethicone • Polymethyl Methacrylate • Aluminum Stearate • Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Xanthan Gum • Polyisobutene • Polyhydroxystearic Acid • Alumina • PEG-8 • Glycerin • PEG-7 Trimethylolpropane Coconut Ether • Propylene Glycol • Tocopherol • Sorbitan Isostearate • Diglycerin • Ascorbyl Palmitate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura