Kategorite See All >

Sun System – Mineral Fluid SPF 50+

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,950.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System – Mineral Fluid SPF 50+

Emulsion i lehtë me një teksturë fluide dhe me mbrojtje të lartë (SPF 50+). Mineral Fluid është i përshtatshëm për lëkurën hiper të ndjeshme dhe alergjike ndaj rrezeve të diellit. Mban lëkurën elastike dhe të shëndetshme. Parandalon djegien, skuqjen dhe shfaqjen e njollave kafe në lëkurë.

Rezistent ndaj ujit. Hipoalergjenik. Jo komedogjenik.

Testuar klinikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Sasia: 50ml

SPF 50+

Përmban vetëm filtra fizikë.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë para ekspozimit në diell. Tundeni para aplikimit.

Përbërësit

Cyclopentasiloxane • Aqua (Water) • Zinc Oxide (Nano) • C12-15 Alkyl Benzoate • Titanium Dioxide (Nano) • Dibutyl Adipate • Diethylhexyl Carbonate • Cyclohexasiloxane • PEG-30 Dipolyhydroxystearate • Butyloctyl Salicylate • Bis-Stearyl Dimethicone • PEG-10 Dimethicone • Polymethyl Methacrylate • Silica • Sodium Chloride • Propanediol • Disteardimonium Hectorite • Glycerin • Bisabolol • Triethoxycaprylylsilane • Dimethicone • Artemisia umbelliformis Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Polyhydroxystearic Acid • Glyceryl Stearate • Caprylyl Glycol • Caprylhydroxamic Acid • Dimethiconol • Disodium EDTA • Oryzanol • Schizandra chinensis Fruit Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Tocopheryl Acetate • Ethylhexylglycerin • Diglycerin • PEG-8 • Tocopherol • Sodium Benzoate • Ascorbyl Palmitate • Potassium Sorbate • Ascorbic Acid • Citric Acid.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura