Kategorite See All >

Sun System – SPF 30 Light Emulsion

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,610.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System – SPF 30 Light Emulsion

Emulsion i lehtë pa vaj i formuluar për lekuren mikse me tendencë në të yndyrshme. COMPLEX-PRO-ADN, zvogëlon shkëlqimin e lëkurës duke e bërë atë të ketë një pamje më mat. Siguron një mbrojtje me spektër të gjerë. Parandalon shfaqjen e njollave, skuqjes apo djegien ndaj rrezeve të diellit. Lëkura është më e shëndetshme dhe më elastike.

Rezistent ndaj ujit. Hipoalergjenik. Jo komedogjenik. Testuar klinikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse. Për lëkurë të ndjeshme.

Sasia: 50ml

SPF 30.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë para ekspozimit në diell.

Përbërësit

AQUA / WATER, ALCOHOL DENAT, DIISOPROPYL SEBACATE, SILICA, ISOPROPYL MYRISTATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, GLYCERIN C12-22 ALKYL ACRYLATE/HYDROXYETHYLACRYLATE COPOLYMER, PROPANEDIOL, DROMETRIZOLE TRISILOXANE, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, PERLITE, TOCOPHEROL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES, HYDROXYETHYLCELLULOSE, TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID, TRIETHANOLAMINE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, PARFUM / FRAGRANCE.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura