Kategorite See All >

Sun System – SPF 30+ Lotion

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,400.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System – SPF 30 Lotion

Sun System – SPF 30 Cream është një krem me spektër të gjerë mbrojtës UVA/UVB. Parandalon djegien nga dielli, shfaqjen e njollave apo skuqjen e lëkurës. Mbron lëkurën duke e mbajtur atë elastike dhe të shëndetshme falë kompleksit Pro-Dna Complex ®. Filtra dielli të gjeneratës së fundit (MBBT + ESCALOL. S).

Pa paraben. Pa parfum. Pa ngjyrues. Jo komedogjenik.

Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht. Testuar per Nikel, Kobalt, Kromë, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Për lëkurë të ndjeshme.

Sasia: 50ml

SPF 30

Përdorimi

Aplikojeni kremin 30 minuta para ekspozimit në diell.

Përbërësit

Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • C12-15 Alkyl Benzoate • Methylene bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol • Cetearyl Alcohol • Bis- Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Glycerin • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Diethylhexyl Carbonate • Triacontanyl PVP •Titanium Dioxide • Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Ceteareth-25 • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Caprylyl Methicone • Cyclopentasiloxane • Cetearyl Isononanoate • Phenoxyethanol • Decyl Glucoside • Glyceryl Dibehenate • Caprylic/Capric Triglyceride • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Tocopheryl Acetate • Bisabolol • Oryzanol • Propylene Glycol • Dimethicone • Tribehenin • Hydroxyethylcellulose • Aluminum Stearate • Polyhydroxystearic Acid • Xanthan Gum • Alumina • Glyceryl Behenate • Diglycerin • o-Cymen-5-ol • Ethylhexylglycerin • Sodium Dehydroacetate • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura