Kategorite See All >

Sun System Acnestil

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,520.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System Acnestil

I pasuruar me Azeloglikinë dhe Niacinamide, me veprim rregullues të prodhimit te sebumit (yndyres). Vitamina E dhe Glikirrizinizmi i Pototiumit kryejnë një veprim qetësues.

 

- Për lëkurë me tendencë akneike

- I testuar për mbrojtje nga drita blu

- Mbrojtje shumë e lartë

 

Garanton një mbrojtje të spektrit të gjerë nga rrezatimi UVB-UVA (mbrojtje shumë e lartë) dhe rehati maksimale në lëkurë - formuluar për të minimizuar rrezikun e djegies së syve

 - kryen një veprim elastik për lëkurë të shëndetshme

- parandalon fillimin e djegies nga dielli, njollave dhe djegieve nga dielli

- redukton prodhimin e yndyrës.


Përdorimi


aplikojeni 30 minuta para ekspozimit në diell në lëkurën e pastruar plotësisht.

Gjatë ekspozimit në diell, vendoseni produktin çdo 2 orë.
Përbërësit

Aqua (Water) ● Methylene bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano) ● Ethylhexyl Salicylate ● Butyl Methoxydibenzoylmethane ● Silica ● Isodecyl Neopentanoate ● Dicaprylyl Carbonate ● Dibutyl Adipate ● Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine ● Ethylhexyl Triazone ● Ceteth-2 ● Ceteareth-25 ● Potassium Cetyl Phosphate ● Polyester-7 ● Decyl Glucoside ● Niacinamide ● Tris-Biphenyl Triazine (nano) ● Methylpropanediol ● Potassium Azeloyl Diglycinate ● Neopentyl Glycol Diheptanoate ● Glyceryl Dibehenate ● Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer ● Tribehenin ● Xanthan Gum ● Tocopheryl Acetate ● Dipotassium Glycyrrhizate ● Glyceryl Behenate ● Tetrasodium Glutamate Diacetate ● Diethylhexyl Syringylidenemalonate ● Propylene Glycol ● Caprylic/Capric Triglyceride ● Butylene Glycol ● Disodium Phosphate ● Schisandra chinensis Fruit Extract ● Diglycerin ● Glycerin ● Pinus pinaster Bark/Bud Extract ● Tocopherol ● Peucedanum ostruthium Leaf Extract ● Buddleja davidii leaf Extract ● Artemisia umbelliformis Extract ● Sodium Hydroxide ● Ethylhexylglycerin ● Caprylyl Glycol ● Phenylpropanol ● Propanediol ● Sodium Benzoate ● Potassium Sorbate ● Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura