Kategorite See All >

Sun System Age Repair SPF 50

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,210.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System Age Repair SPF 50+

Krem për fytyrën e formuluar posaçërisht me Kompleksin Age repair që mund të parandalojë plakjen e fytyrës nga rrezet e diellit.

Ndihmon për të ruajtur bukurinë e lëkurës, duke siguruar ton, elasticitet dhe mbrojtje për një pamje të re, të ndritshme.

Formuluar për të zvogëluar rrezikun e acarimit të syve.

Veçori të produktit

• siguron mbrojtje me spektër të gjerë UVB-UVA (mbrojtje shumë e lartë) dhe rehati maksimale në lëkurë

• kryen një veprim të fortë elastikues për një lëkurë më të shëndetshme

• Parandalon rrudhat dhe humbjen e tonit

• parandalon plakjen e lëkurës të shkaktuar nga dielli , djegien e lëkurës dhe hiperpigmentimet.

   Sugjerohet për lëkura të ndjeshme

   Rezistent ndaj ujit

 

Përbësit

Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Butylene Glycol • Propylene Glycol • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Ethylhexyl Salicylate • Dimethicone • Ethylhexyl Triazone • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Polyester-7 • Glycerin • Polymethyl Methacrylate • Neopentyl Glycol Diheptanoate • C12-15 Alkyl Benzoate • Cyclopentasiloxane • Silica • Titanium Dioxide (nano) • Polysilicone-11 • Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Squalane • Tocopheryl Acetate • Alumina • Lysine HCl • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Hydroxyethylcellulose • Lecithin • PEG-8 • Polyhydroxystearic Acid • Hydrogen Dimethicone • Polysorbate 60 • Xanthan Gum • Tocopherol • Sorbitan Isostearate • Sodium Hyaluronate • Schizandra chinensis Fruit Extract • Tripeptide-10 Citrulline • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Ascorbyl Palmitate • Carbomer • Ascorbic Acid • Diglycerin • Sodium Hydroxide • Citric Acid • Caprylyl Glycol • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura