Kategorite See All >

Sun System Baby Spray With Pump Spf 50+

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,430.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System Spray Baby Spf 50+

Ky është spërkatës me teksturë emulsioni të lehtë është shumë i pështatshëm për fëmijët me lëkurë sensitive.

Përmban kompleksin Pro DNA complex si dhe një sistem filtrash duke siguruar mbrojtje të gjerë ndaj rrezeve UVA/UVB në mënyrë që lëkura e fëmijëve të mos digjet, të mos skuqet e të mos formohen njolla në të.

Veçoritë e produktit

Produkti është testuar nga mjekë dermatolog dhe pediatër, është hipoalergjik.

Testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur, Paladium.

Nuk përmban derivate të drithërave dhe parfume.

Produkti nuk përmban aerosol.

Aplikojeni të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell dhe përsëriteni vazhdimisht gjatë ditës aplikimin e tij.


Përbërësit

Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Octocrylene • Methylene bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano) • Caprylyl Methicone • C12-15 Alkyl Benzoate • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Ceteareth-25 • Titanium Dioxide (nano) • Propylene Glycol • Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate • Disodium Ethylene Dicocamide PEG-15 Disulfate • Phenoxyethanol • Decyl Glucoside • Polyester-7 • Neopentyl Glycol Diheptanoate • Glycerin • PPG-15 Stearyl Ether • Alumina • Xanthan Gum • Polyhydroxystearic Acid • Hydrogen Dimethicone • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Schizandra chinensis Fruit Extract • Tocopheryl Acetate • Bisabolol • Oryzanol • Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate • Lactic Acid • Diglycerin • Ethylhexylglycerin • Sodium Dehydroacetate • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • o-Cymen-5-ol • Disodium EDTA.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura