Kategorite See All >

Sun System Baby Transparent Spray Wet Skin Spf 50+

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,200.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System Baby Baby Transparent Spray Wet Skin Spf 50+

Ky është spërkatës me teksturë shumë të lehtë i pështatshëm për fëmijët me lëkurë shumë të bardhë dhe sensitive.

Përmban kompleksin Pro DNA complex si dhe një sistem filtrash duke siguruar mbrojtje të gjerë ndaj rrezeve UVA/UVB në mënyrë që lëkura e fëmijëve të mos digjet, të mos skuqet e të mos formohen njolla në të.

Falë përdorimit lëkura është më lastike dhe e mbrojtur në maksimum.

Veçoritë e produktit

Produkti është testuar klinikisht, është hipoalergjik.

Testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur, Paladium.

Nuk përmban derivate të drithërave dhe parfume.

Aplikojeni të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell dhe përsëriteni vazhdimisht gjatë ditës aplikimin e tij.

Mund ta aplikoni edhe në lëkurë të lagur.

Kujdes shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë të produktit brenda kontenitorit me ajrin.

Produkti dekompozohet me lehtësi.

Përbërësit

Alcohol Denat. (S Alcohol 40-C) ● Benzophenone-3 ● Homosalate ● Octocrylene ● Butyl Methoxydibenzoylmethane ● Ethylhexyl Salicylate ● Ethylhexyl Triazone ● Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate ● Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine ● Acrylates/Octylacrylamide Copolymer ● C12-15 Alkyl Benzoate ● Glycerin ● Aqua (Water) ● Schizandra Chinensis Fruit Extract ● Diglycerin ● Peucedanum Ostruthium Leaf Extract ● Buddleja Davidii Leaf Extract ● Artemisia Umbelliformis Extract ● Pinus Pinaster Extract (Pinus Pinaster Bark/Bud Extract) ● Sodium Benzoate ● Potassium Sorbate.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura