Kategorite See All >

Sun System Comfort Fluid SPF 30

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,656.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System Comfort Fluid SPF 30

Sun System Comfort Fluid SPF 30 emulsion fluid për fytyrën, i lehtë dhe i freskët. Mjaft i lehtë për t'u përhapur dhe përthithet mjaft lehtë nga lëkura. I jep ndjesinë e komfortit lëkurës. Parandalon nga djegia, skuqja apo shfaqja e njollave. Ka një filter mbrojtës 30.

Rezistent ndaj ujit.

Jo komedogjenik. Hipoalergjenik.

Testuar klinikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Për lëkurë të ndjeshme.

Sasia: 50mL

SPF 30

Përdorimi

Tundeni para përdorimit. Aplikojeni para ekspozimit në diell.

Përbërësit

Aqua (Water) • Cyclopentasiloxane • Diethylhexyl Carbonate • Alcohol Denat. • Cyclohexasiloxane • Octocrylene • Dibutyl Adipate • Butylene Glycol • PEG-30 Dipolyhydroxystearate • Titanium Dioxide (Nano) • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • PEG-10 Dimethicone • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Hydrogenated Dimer Dilinoleyl/Dimethylcarbonate Copolymer • Polymethyl Methacrylate • Sodium Chloride • Disteardimonium Hectorite • Artemisia umbelliformis Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Silica • Glycerin • Glyceryl Stearate • Dimethicone • Dimethiconol • Schizandra chinensis Fruit Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Bisabolol • Disodium EDTA • Oryzanol • Tocopheryl Acetate • Phenoxyethanol • Diglycerin • PEG-8 • Tocopherol • Ethylhexylglycerin • Sodium Benzoate • Ascorbyl Palmitate • Potassium Sorbate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura