Kategorite See All >

Sun System Comfort Fluid SPF 50+

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,700.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System PPT Comfort Fluid SPF 50+

Sun System PPT Comfort Fluid SPF 50+ është një emulsion fluid sekreti i të cilit qëndron tek PPT-Photo Protection Therapy®, një terapi dermatologjike e studiuar nga Rilastil, për të parandaluar dhe trajtuar dëmtimet e lëkurës përmes një kremi dielli specifik.

Përhapet lehtë në lëkurë, i freskët dhe i lehtë. Siguron një mbrojtje të lartë (SPF 50+), nga rrezet e diellit. Nuk e yndyros lëkurën por e bën atë pas aplikimit të jetë komforte. Mbron nga plakja e parakohshme (Kompleksi Pro-DNA). Ky krem hidraton, qetëson dhe mbron.

Rezistent ndaj ujit.

Pa paraben.

Hipoalergjenik.

Jo komedogjenik.

Testuar klinikisht. Formuluar për të minimizuar rrezikun e alergjisë.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Për lëkura të ndjeshme ndaj diellit.

Sasia: 50ml

SPF 50+

Përdorimi

Aplikojeni të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura