Kategorite See All >

Sun System Comfort Mat SPF 50

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,210.00Lekë /40mL
Cmimi ulur:
2,568.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System Comfort Mat SPF 50+

Emulsion i lehtë për fytyrën, i pasuruar me Azeloglycine me veprim rregullues të sebumit dhe me pluhurat thithës të sebumit, që zvogëlojnë pamjen e poreve dhe fshehin njollat ​​e lëkurës.

Formuluar për të zvogëluar rrezikun e acarimit të syve.

Veçori të produktit

• garanton mbrojtje me spektër të gjerë nga rrezatimi UVB-UVA (mbrojtje shumë e lartë) dhe rehati maksimale në lëkurë

• nxit elasticitetin e lëkurës

• parandalon djegien nga dielli, njollat ​​dhe skuqjet e diellit

• efekt mat në lëkurës.

Për lëkurë mikse dhe të yndyrshme e ndjeshme ndaj diellit dhe eritremave të shkaktuar nga dielli

Fotombrojtje në rast rrezatimi diellor intensiv.

Përbërësit

Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Butylene Glycol • Propylene Glycol • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Polymethyl Methacrylate • Ethylhexyl Salicylate • Dimethicone • Ethylhexyl Triazone • Silica • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Polyester-7 • Glycerin • Neopentyl Glycol Diheptanoate • C12-15 Alkyl Benzoate • Cyclopentasiloxane • Titanium Dioxide (nano) • Polysilicone-11 • Tocopheryl Acetate • Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Alumina • Squalane • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Hydroxyethylcellulose • PEG-8 • Polyhydroxystearic Acid • Hydrogen Dimethicone • Xanthan Gum • Potassium Azeloyl Diglycinate • Tocopherol • Polysorbate 60 • Sodium Hyaluronate • Schizandra chinensis Fruit Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Diglycerin • Sorbitan Isostearate • Ascorbyl Palmitate • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Ascorbic Acid • Citric Acid • Sodium Hydroxide • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura