Kategorite See All >

Sun System Face-Lip Stick SPF 30+

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,230.00Lekë /4.5mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System Face-Lip Stick SPF 30+

Sun System Face-Lip Stick SPF 30+:

> Për lëkurë të ndjeshme.

> Rezistent ndaj ujit. 

> Mbrojtje e lartë (SPF 30). 

Hipoalergjenik.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

SPF 30

Sasia: 4.5mL

Përbërësit

Hydrogenated Polydecene • Cera Alba (Beeswax) • Polyethylene • Dicaprylyl Carbonate • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Hexyldecanol • Hexyldecyl Laurate • Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate • Octocrylene • Aroma (Flavor) • Silica • Titanium Dioxide (Nano) • Bisabolol • Ethyl Vanillin • Tocopheryl Acetate • Aluminum Hydroxide • Stearic Acid • Schizandra Chinensis Fruit Extract • Bht • Diglycerin • Glycerin • Aqua (Water) • Tocopherol • Pinus Pinaster Extract (Pinus Pinaster Bark/Bud Extract) • Artemisia Umbelliformis Extract • Buddleja Davidii Leaf Extract • Peucedanum Ostruthium Leaf Extract • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Ci 77891 (Titanium Dioxide).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura