Kategorite See All >

Sun System Food Supplement

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,880.00Lekë /30 Tablets

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL- Sun System Food Supplement

Shtesa ushqimore e vitaminave (B, E, D), Tirozinë, Selenium dhe Lutein, me vaj borage dhe ekstrakt të farave të rrushit.

Veprimi i saj antioksidant përgatit lëkurën para ekspozimit në diell, duke e mbrojtur nga veprimi i rrezeve UVA-UVB që sjellin plakjen e parakohshme të lëkurës.

Indikohet për një trajtim parandalues. Seleni dhe vitamina E kontribuojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Ekstrakti i farave të rrushit ka veprim antioksidant. Vitamina B3 dhe vaji i boragos ndihmojnë në mbajtjen e një lëkurë të shëndetshme.

Sasia:30 tableta

Përdorimi

Këshillohet përdorimi i një kapsule në ditë. Kujdes: Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mos e konsumoni gjatë shtatzanisë. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Mbajeni produktin në ambient të thatë, larg nxehtësisë. Pa gluten.

Përbërësit

L-Tyrosine • Soybean oil • Edible gelatine • Borage oil • Resistance agent: glycerol • Extracted grape seeds • DL–tocopheryl acetate • Nicotinamide • Thickener: flax wax 20% lutein • Emulsifier: soy lecithin. Dyes: Iron oxides • Cholecalciferol • Sodium selenite..

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura