Kategorite See All >

Sun System MD – Fluid SPF 100+

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,940.00Lekë /75mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System MD – Fluid SPF 100+

Emulsion me faktorë mbrojtës 100, ideal për lëkurë vecanërisht të ndjeshme dhe reaktive, me probleme lëkure apo fototiper e celëta. Mbron nga rrezet UVA dhe UVB, njollat dhe foto-plakja e lëkurës. Ka një teksturë mjaft të lehtë dhe është rezistente ndaj ujit.

Pa paraben. Pa parfum. Pa ngjyrues. Jo komedogjenik.

Testuar per Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur.

Sasia: 75mL

Përdorimi

Aplikojeni para ekspozimit në diell. Riaplikojeni shpesh vecanërisht në ekspozim të gjatë në diell ose në rast djersitje.

Bazë e mirë për make-up.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura