Kategorite See All >

Sun System Mineral Fluid Spf 30

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,655.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System Mineral Fluid Spf 30

Sun System Mineral Fluid Spf 30 është një emulsion i lehtë i cili ka në fokus lëkurën mikse në të yndyrshme. Përmban një kompleks të posacëm për reduktimin e yndyrës së tepërme.

> Spektër të gjerë mbrojtës nga rrezet UVA /UVB.

> Parandalon djegien nga dielli dhe shfaqjen e njollave.

> Pro-Dna Complex®: ruan elasticitetin e lëkurës dhe shëndetin e saj.

> Rezistent ndaj ujit.

Veçoritë e produktit

Për lëkurë mikse në të yndyrshme.

Lëkurë e ndjeshme ndaj rrezeve të diellit.

Sasia: 50ml

SPF 30

Përdorimi

Aplikojeni para ekspozimit në diell.

Përbërësit

Aqua (Water) • Octocrylene • Diethylhexyl Carbonate • Cyclopentasiloxane • Alcohol denat. (SD Alcohol 40-C) • Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano) • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Dibutyl Adipate • Niacinamide • Bis-PEG/PPG- 16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Butylene Glycol • Silica • Stearic Acid • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Ceteareth-20 • Decyl Glucoside • Tocopheryl Acetate • Allantoin • Bisabolol • Oryzanol • Artemisia umbelliformis Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Schizandra chinensis Fruit Extract • Caprylic/Capric Triglyceride • Dimethicone • Hydrogenated Dimer Dilinoleyl/Dimethylcarbonate Copolymer • Polymethyl Methacrylate • Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate copolymer • Isohexadecane • Xanthan Gum • Polysorbate 80 • PEG-8 • Glycerin • Propylene Glycol • Tocopherol • Sorbitan Oleate • Diglycerin • Ascorbyl Palmitate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura