Kategorite See All >

Sun System Tattoo SPF 50

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,490.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System Tattoo SPF 50

Emulsion i pasur me gjalp Kakao dhe Panthenol, që krijon një barrierë mbrojtëse në lëkurën e tatuazhuar.

Ajo ushqen në thellësi, duke siguruar hidratim dhe zbutje në mënyrë që të mbani ngjyrat e tatuazhit të gjalla.

Veçori të produktit

• siguron mburojë me spektër të gjerë UVB-UVA (mbrojtje shumë e lartë) dhe rehati maksimale në lëkurë

• mbron ngjyrat e tatuazhit duke krijuar një film rezistent ndaj ujit

• kryen një veprim të fortë elastikues për një lëkurë më të shëndetshme.

- Për lëkurë me tatuazhe

- Fotombrojtje në rast rrezatimi intensiv diellor.

Përbërësit

Aqua (Water) • Dibutyl Adipate • Diethylhexyl Carbonate • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Titanium Dioxide (Nano) • Euphorbia cerifera Cera [Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax] • PEG-30 Dipolyhydroxystearate • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Cyclopentasiloxane • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Butylene Glycol • Polyester-7 • Polymethyl Methacrylate • Neopentyl Glycol Diheptanoate; Silica • Dimethicone • Nylon-6/12 • Panthenol • Theobroma cacao (Cocoa) Seed Butter • Glycerin • Allantoin • Schizandra chinensis Fruit Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Disteardimonium Hectorite • Magnesium Sulfate • Tocopheryl Acetate • Propylene Carbonate • Disodium EDTA • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Diglycerin • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • BHT • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura